22 Haz 2012

Hakkımda Birazcık :)

Merhaba dostlar ..
Profil kısmımda kendimden istediğim gibi bahsetmeme izin vermediklerinden şimdilik kısaca kendimi şu satırlarla bir anlatayım dedim. Hem de bir göreyim ilk yayınım nasıl oluyormuşmuşmuş.

Doğum yılımdan ve yerimden başlamak belki de çok klasik fakat kendimi nasıl anlatmaya başlasam bilemedim.
1993 yılı civarlarında çekilmiş bir fotoğrafımdan da anlayacağınız üzere daha o yaşlarda obur olduğum anlaşılmış.Şöyle ki fotoğrafta sağımda bulunan kağıt parçasını -ki o bir çek, elimdeki biberondaki yumurtalı sütümü bitirdikten sonra( annem bana küçükken bildiğin çiğ yumurtalı süt içiriyormuş, çok seviyormuşum sözde buna pek inanasım gelmese de ) çeki bir güzel yemeye çalışmışım.Yani anlayacağınız 92 yılınının Mayıs ayında dünyaya gelmiş obur bir bebeğim üstelik kulaklarım da biraz kepçe :P İlkokul ,ortaokul ,lise falan derken şu an Yalova Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okumaktayım.Buralara nasıl geldiğimi ileri tarihlerde bol bol anlatırım.
Şimdilik benden bu kadar pek sıkmak istemem zaten şu an takipçim falan da yok. Artık hayırlısı , babaanneme falan reklamımı yaptırmayı düşünüyorum dilinden kurtulamazsınız , çok etkili olacağı kanısındayım. Bugünlük bu kadar :)

2 yorum:

  1. babanne reklamıyla iyi ciro yaparsın canoooo :P

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahahahah :)Sen de iyi bilirsin kabiliyetlerini :)

      Sil

Ben de sizi okuyayımm canlar :)